„Cokolwiek umysł ludzki jest w stanie wymyślić i w co uwierzyć, może też osiągnąć” 

Napoleon Hill

Dla każdej osoby szczęśliwe i spełnione życie oznacza coś innego.

Mamy różne potrzeby i różne marzenia. Nie zawsze jednak odnajdujemy w sobie odwagę, aby te potrzeby w pełni zaspokajać i realizować swoje marzenia.

Często również nie widzimy możliwości samodzielnego wyjścia z trudnych sytuacji i wejścia na ścieżkę życia, jaką chcielibyśmy iść.

Czasami brakuje środków, wiedzy i kogoś pomocnego, kto wesprze nasze działania oraz potowarzyszy w przejściu jakiegoś trudnego etapu. Czasami również nie wiemy, że coś można zrealizować i że nasze cele i marzenia są osiągalne.

Program Własna Droga jest wyjściem naprzeciw tym wszystkim, którzy pragną:

 • pokonywać ograniczenia
 • dokonać zmian na lepsze w swoim życiu
 • czy też zrealizować swoje pasje

Dofinansujemy działania bądź potrzeby, które pomogą Wam osiągnąć to, czego pragniecie. Wspomogą Was doradcy i doświadczeni trenerzy.

REGULAMIN UDZIELANIA POMOCY FUNDACJI CAN-PACK

§ 1
Postanowienia ogólne

 1. Na podstawie § 20 pkt 4 Statutu Fundacji Can-Pack oraz w oparciu o ustawę o pomocy społecznej z dnia 12 marca 2004. (Dz. U. z 2015, poz. 163 ze zm.) Rada Fundacji Can-Pack przyjmuje niniejszy Regulamin udzielania pomocy Fundacji Can-Pack.
 2. Niniejszy Regulamin określa tryb i szczegółowe zasady wykorzystania środków służących do realizacji następujących celów statutowych Fundacji:
  1. ochrona zdrowia;
  2. pomoc społeczna, tj. pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej, której nie są one w stanie pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby i możliwości;
  3. działalność charytatywna;
  4. wspieranie osób szczególnie uzdolnionych nie mogących realizować swoich przedsięwzięć z uwagi na niedostatek środków finansowych.
Czytaj więcej w formacie pdf

I TY MOŻESZ POMÓC

Państwo również mogą przyłączyć się do pomocy przekazując wybranym organizacjom pożytku publicznego 1% swojego podatku..

Poniżej przedstawiamy instytucje/osoby indywidualne, z którymi współpracuje Fundacja, które posiadają taki status.