Bądź na bieżąco

Sprawdź nasze ostatnie inicjatywy i przekonaj się, że wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć niesamowite rzeczy

Marzenia 18 organizacji

Świąteczne granty z Fundacji CANPACK otrzymało 18 organizacji – granty pozwolą im na spełnienie mniejszych i większych marzeń. A są to m.in. dwa specjalistyczne wózki do pielęgnacji pacjentów oraz ekspres przelewowy do kawy dla Hospicjum w Brzesku, pralka i lodówka dla wychowanków Domu Dziecka jako wyposażenie AGD w mieszkaniu usamodzielnienia w Bydgoszczy, zestawy pościeli, piżamy i koce dla nowych onkologicznych podopiecznych Stowarzyszenia Dębickie Hospicjum Domowe im. Jana Pawła II w Dębicy, wózek bliźniaczy dla małych pacjentów Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wyrach czy nowe rolety do okien dachowych i węże prysznicowe ze słuchawkami dla Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Tarnowie. Cieszymy się, że dzięki tej formie wsparcia organizacje mogą jeszcze mocniej realizować swoje misje pomagania.

Spełniamy potrzeby Latarni

Z krakowską Latarnią – kiedyś bliskim sąsiadem Fundacji - jesteśmy razem od kilku lat. A cała historia zaczęła się od samochodu, który miał służyć zarówno do transportu osób, jak również do przewozu jedzenia w wymagającym okresie lata. W każdym roku pomagamy tej małej ale zarazem wielkiej organizacji na różne sposoby tak, by każdego dnia mogła najlepiej troszczyć się o swoich potrzebujących podopiecznych z bronowickiego osiedla – osoby samotne, starsze i bez swoich domów. W tym roku zadbaliśmy o zakup sprzętów AGD, potrzebnych do prowadzenia codziennej działalności – Lidlomiksa, profesjonalnej gofrownicy i pralki.

Program Grantowy Czas na Wolontariat, edycja 2023

W ramach Programu Grantowego Czas na Wolontariat pracownicy CANPACK wraz z zaprzyjaźnionymi wolontariuszami zrealizowali 30 fantastycznych projektów! Projekty dla dzieci, młodzieży, osób starszych, osób ze specjalnymi potrzebami, dla pacjentów szpitalnych. Rewitalizacja ogrodu, warsztaty z tańca i śpiewu, stworzenie biblioteczki, nowy plac zabaw, warsztaty kreatywne, sala wyciszenia czy przygotowanie przetworów to tylko kilka z fantastycznych inicjatyw, w których uczestniczyło ponad 300 wolontariuszy. Gratulujemy pomysłów i odwagi!

Poranki muzyczne dla dzieci i młodzieży – Eko Planeta

Dzięki naszemu wsparciu Polish Art Philharmonic zrealizowała projekt „Poranki muzyczne dla dzieci i młodzieży- Eko Planeta”. W ramach projektu odbyło się kilka wydarzeń - spotkanie z Łukaszem Tochem, fotografem i podróżnikiem, warsztaty plastyczno-scenograficzne z wykorzystaniem puszek aluminiowych oraz koncert - "Karnawał zwierząt" Camille Saint-Seansa w wykonaniu Polish Art Philharmonic. Łącznie w projekcie wzięło udział 368 dzieci.

Bądź głosem lokalnych społeczności!

Twoje zaangażowanie ma ogromne znaczenie. Dołącz do nas i zostań głosem lokalnych społeczności. Razem tworzymy lepszą przyszłość!