Współpraca na rzecz
lokalnych społeczności

Najbliższe otoczenie
ma znaczenie

W Fundacji CANPACK jesteśmy dumni z naszej współpracy na rzecz lokalnych społeczności. Wiemy, że chcąc rzeczywiście zmieniać świat, należy zacząć od dbałości o nasze najbliższe otoczenie. Dlatego angażujemy się w działania mające na celu budowanie silniejszych, zdrowszych i bardziej zintegrowanych społeczności lokalnych. W związku z tym współpracujemy z organizacjami, które dzielą naszą pasję do pomagania innym. Działamy ramię w ramię ze stowarzyszeniami, instytucjami oraz jednostkami, które na co dzień dzielą się dobrocią, troską i umiejętnościami z podopiecznymi rozmaitych akcji charytatywnych i inicjatyw wspierających przezwyciężanie trudności.

Dokumenty do pobrania

Jeżeli reprezentujesz publiczną instytucję, organizację pozarządową i masz ciekawy pomysł na realizację wartościowego projektu lokalnego - możesz założyć do nas wniosek, korzystając z załączonego formularza.