Feel Hope

for Christmas
- Święta pełne
Nadziei

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, kiedy otaczamy się bliskością, radością i ciepłem rodzinnym. To również okres, w którym możemy podzielić się tym wszystkim z tymi, którzy tego najbardziej potrzebują.

Inicjatywa FEEL HOPE for Christmas powstała w 2020 roku w czasie pandemii, gdy wszystkim silnie doskwierała samotność i inne trudności. Akcja ma na celu niesienie nadziei i radości szczególnie tym najsłabszym. Dzięki temu pracownicy firmy CANPACK pomagają innym spełniać świąteczne marzenia.

Zaangażowanie naszej ekipy sprawia, że FEEL HOPE z roku na rok rozrasta się jak drzewko, wypuszczając pąki wspaniałych inicjatyw:

• charytatywne kiermasze świąteczne
  • warsztaty florystyczne
  • aukcje
  • personalizowane prezenty
  • wigilie dla dzieci
  • świąteczne, wspólne gotowanie i pieczenie
  • wizyty św. Mikołaja.

Dołącz do nas i poczuj Nadzieję na Święta!

FEEL HOPE for Christmas to więcej niż akcja charytatywna. To możliwość bycia częścią czegoś większego – społeczności, która pomaga i daje nadzieję. Zapraszamy wszystkich wolontariuszy do włączenia się w nasze działania. Razem możemy przynieść więcej radości i nadziei na Święta!

Jeżeli chcesz być na bieżąco i poznać szczegóły dołączenia do akcji, śledź wewnętrzną komunikację w lokalizacji, w której pracujesz lub zapytaj lokalnego koordynatora ds. CSR.

Jak możesz pomóc?

Dołącz do nas – każdy z nas może wziąć udział w akcji, wspierając finansowo lub rzeczowo konkretną osobę lub organizację. Każde, nawet najmniejsze wsparcie, ma ogromne znaczenie.

Twórczość dzieci – nasze pociechy mogą przekazać swoje wsparcie poprzez twórczość – rysunki, wiersze, kartki czy listy. Dzięki temu obdarowani poczują się wyjątkowo.

Wsparcie Fundacji CANPACK – kilkanaście lokalnych organizacji otrzymuje świąteczne granty o różnej wartości, przeznaczone na spełnienie konkretnych marzeń. O wartości grantów decydują pracownicy.

Nasze osiągnięcia w w edycji 2023

Wartość naszej pomocy

18 grantów

na spełnienie marzeń 18 organizacji